Вітаю Вас, Гість
Головна » Дошка оголошень » гранти » гранти

грант для поліпшення охорони психічного здоров’я та соціально-психологічної підтримки в Україні
Пропозиція | 20.01.2016, 09:21

Представництво Міжнародного Медичного Корпусу в Україні запрошує Вас подавати заявки на програму фінансової та технічної підтримки Міжнародного фонду Джона Сноу (John Snow International - JSI) під егідою USAID.

Поліпшення охорони психічного здоров’я та соціально-психологічної підтримки (ОПЗСПП) для постраждалого від конфлікту населення на сході України шляхом підвищення потенціалу діяльності, пов’язаної з соціально-психологічною підтримкою та послуг, пов’язаних з керівними принципами Міжвідомчого постійного комітету (МПК) з питань надзвичайних ситуацій серед національних суб’єктів, організацій та агенцій.

Заявниками можуть бути місцеві організації (НУО, ГО або наукові інституції), що в даний час зареєстровані чи отримали право на реєстрацію в Україні, які займаються наданням соціально-психологічної допомоги населенню, яке постраждало внаслідок конфлікту на Сході України (на підконтрольній території). У рамках даної програми Міжнародний Медичний Корпус планує нагородити до п’яти (5) субгрантів, кожен в розмірі від 20,000-40,000 доларів США на період 6-ти місяців з 1 березня по 31 серпня 2016 року (з можливістю продовження на додаткові 9 місяців з отриманням додаткової фінансової підтримки).

Одержувачі субгранту отримають технічну та управлінську підтримку, так само як і фінансову для того, щоб зміцнити надання послуг на базі громад за такими основними напрямками:

1) Застосування керівних принципів МПК для кращих практик у MHPSS в умовах гуманітарних операцій через навчання (тренінги), менторство і підтримку праці:

а. Керівні принципи МПК (IASC в англійському варіанті) являють собою набір кращих практик психічного здоров’я та соціально-психологічної підтримки (MHPSS) в умовах гуманітарних операцій, розроблених міжнародними експертами. Вони можуть допомогти організації в забезпеченні діяльності та наданні послуг в умовах гуманітарних операцій, таких як конфлікт в Східній Україні. (Зверніть увагу, що від заявників не вимагається досконального знання принципів МПК, швидше, розуміння того, яку користь отримає Ваш проект від навчання кращим практикам).

2) Впровадження соціально-психологічної підтримки у відповідності з керівними принципами МПК та / або розробка та розповсюдження навчальних матеріалів у відповідністі з керівними принципами;

3) Підвищення потенціалу для зв’язку постраждалого населення в результаті конфлікту з послугами підтримки психічного здоров’я та інших послуг.

У прикріпленому файлі Ви знайдете запит на подання заяви (RFA) для отримання детальної інформації про кваліфікаційні критерії та інструкції щодо заповнення заявки дома мовами: англійською та українською.

Будь ласка, зверніть увагу, що заявки повинні бути надіслані не пізніше, ніж 22 січня 2016.

Адресуйте виникаючі у Вас питання на до 15 січня 2015 року.

Крім того, в офісі Міжнародного Медичного Корпусу проходитиме інформаційна сесія для заявників 11 січня 2016 року за адресою вул. Рейтарська 6-а, 2-й поверх, м Київ

Будемо дуже вдячні за попередню реєстрацію на інформаційну сесію, відправивши лист із зазначенням назви організації та ПІБ і контактами її представника.

Контакти та детальну інформацію шукайте нижче.

Контакти

Міжнародний Медичний Корпус в Україні

USAID-JSI-RFA@InternationalMedicalCorps.org

https://internationalmedicalcorp...

Додав: psycommunity | Контактна особа: А.Т. E
Переглядів: 425 | Розміщено до: 20.02.2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]