Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Test category » Test forum » який він, шкільний психолог? або як світ втрачає глузд (психологічна діагностика як абсолютна шкільна монархія)
який він, шкільний психолог? або як світ втрачає глузд
Тетяна5605Дата: Середа, 06.04.2016, 14:30 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
Такий психолог - більш "виключення", ніж "правило". І серед лікарів, педагогів, правоохоронців та представників інших професій зустрічаються такі "кадри"

ДмитрівнаДата: Середа, 06.04.2016, 17:41 | Повідомлення # 17
Рядовий
Психолог - чехівський герой. Не все гаразд не у дитини, а з його професіоналізмом. Нажаль таких багато.

natДата: Середа, 06.04.2016, 20:49 | Повідомлення # 18
Рядовий
Ситуація дійсно могла би бути смішною, але, на жаль, вона є скоріше сумною. Адже потім - загальне негативне судження про психологів як таких. Це дуже відповідально  і шкода,якщо не приходить думка: "А я дійсно можу виконувати цю роботу?" Так, раніше дуже мало вузів готували спеціалістів у цій галузі, і здебільшого - академічних психологів. Проте якість підготовки практичних психологів на сьогодні потребує змін, маю на увазі змістовний бік навчання. І не забувати, що отримання диплому про освіту не означає її завершеність, не в даній галузі, це точно.

olenakov82Дата: Четвер, 07.04.2016, 05:01 | Повідомлення # 19
Рядовий
психолог повела себе не професіонально. Робити висновки тільки з малюнків на професійно. До такого психолога батьки наврядче звернуться ще раз.

lichekДата: Четвер, 07.04.2016, 12:55 | Повідомлення # 20
Рядовий
Психодіагностика це основа всі\ї роботи практичного психолога cry

ninelyДата: Четвер, 07.04.2016, 14:22 | Повідомлення # 21
Рядовий
Це що -  жарт, якесь безглуздя, такого не може бути... Це перша моя емоційна реакція після прочитаного. Заспокоївшись, думаю: якщо описана ситуація реально відбувалась, то вона швидше виключення, ніж типове явище. Приклад  порушення одночасно кількох принципів Етичного кодексу психолога: конфіденційності, етичних правил проведення психологічного  дослідження, захист інтересів клієнта. Це  те, що я побачила в описаній ситуації. Не професійно проведена консультація. Що  змінила б? З самого початку перевірила б свої "психоаналітичні гіпотези" щодо психомалюнку дитини в бесіді з нею за малюнком, не трактувала б формально, однобічно. І ні в якому разі не виносила б це на привселюдне обговорення. Якщо і вважала б за потрібне поговорити з батьками, то не вимагала б "з"явитися до психолога", а запросила б для розмови. А під час консультації перш за все подбала б про встановлення контакту з клієнтом, забезпечила б "зону комфорту" для себе і для нього, дізналась б про готовність батька співпрацювати з психологом.  А далі "справа техніки" ( дотримуватися принципів, структури консультування). Ось такі мої міркування, шановні колеги.

ZataДата: П`ятниця, 08.04.2016, 06:35 | Повідомлення # 22
Рядовий
На мою думку, психолог некомпетентна і завищила свої повноваження

larisastepanovnaДата: П`ятниця, 08.04.2016, 07:37 | Повідомлення # 23
Рядовий
Ця їсторія ще одне підтвердження того, що психологу обов язково треба пропрацьовувати особисті проблеми

Олена6308Дата: Середа, 13.04.2016, 12:12 | Повідомлення # 24
Рядовий
Ситуація як кажуть і сміх і гріх. Я думаю немає сенсу перераховувати всі принципи, які порушила ця "горе-спеціалістка", але найсумнішим є те, що нажаль таких "спеціалістів", у наших закладах освіти є немало і вони працюють з надзвичайно чутливою і тендітною дитячою психікою, навіть подумати страшно, що вони можуть "напрацювати". А взагалі, я вважаю, що психологу самій треба попрацювати з власною сексуальною проблематикою.

Форум » Test category » Test forum » який він, шкільний психолог? або як світ втрачає глузд (психологічна діагностика як абсолютна шкільна монархія)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук: