Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Test category » Test forum » дебет-кредит (лікар, психолог, аудитор? не так вже й важливо)
дебет-кредит
psycommunityДата: Четвер, 25.02.2016, 21:26 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Рік тому я приходжу до психолога, яке там приходжу, влітаю,ляскаючи дверима, без попереднього запису. Падаю в крісло і пів години ридаю про свої проблеми. Наприкінці резюмую, життя - відстій, Василь нікчема, повітряні кульки не радують, як жити, прощайте назавжди.
А, доктор, молодець, по перше, не перервав мене жодного разу, по-друге, взагалі на дідуся Мороза схожий. І відповідає:
- Жінко, не ридайте, ви ось про бухгалтерський облік чули? Так життя воно, як
баланс: актив, пасив, якщо звідки що вибуло, то десь прибуло, адже так баланс
працює? Наприклад, ви з Василем холодильник купили?
- Ну купили, - схлипую я.
- Це все активи, грошей менше, основних засобів, холодильників більше.
- Нііі, - кажу, - ви мені про інше, про нематеріальні активи розкажіть. Ось Василь мені вчора сказав, що йде, забирає кошик, картину, картонку і маленьку собачку раритетної породи, а заодно квартиру і кучера з каретою. Як бути?
- І добре, говорить доктор, нехай бере. Картину охороняти треба, кучера годувати, лису собаку ви і так за тварину не вважали, тепер у вас замість активного Василя в пасиві є капітал: життєвий досвід і сарказм. Знову ж довгострокові зобов'язання.
- Що, зобов'язання? - запитую.
- А те, що вони меншими стали. До свекрухи, напевно, їздили?
- Їздили, - шепочу я.
- Товаришів по роботі терпіли?
- Тамбовський вовк їм товариш, - шепочу ще тихіше.
- Ну от, відмінно, - говорить доктор. - У наявності істотна економія життєвої сили. Зараз валюту балансу збільшите, засобів заощадите - у розділі доходи майбутніх періодів, життєвим досвідом скористаєтеся і - The king is dead. Long live the king. - Король мертвий. Хай живе король.
- Ну, добре, - витираю я підсохлі сльози, - спасибі, докторе, полегшало, куди вам гонорар покласти, в актив чи в пасив?
- А я не доктор, - ображено сказав доктор, - я Петров, аудитор. Ось баланс йому річний роблю. Доктор завтра буде, жінка. (с) Раїса Салант-Карпінська

Ось така історія трапилася з однією із героїнь фейсбука, яку вона і виклала у мережі.
А чи маєте Ви власний досвід спілкування з психологом?
Чи зверталися до нього зі своїми проблемами?
Якщо так, то на що було схоже ваше спілкування?
Чого у ньому було більше - смішного чи драматичного? Чи, може, ділового?
А чи просто ви розмовляли як старі добрі друзі?
 
vivienДата: Четвер, 25.02.2016, 21:33 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
мій досвід спілкування з психологом був дещо іншим, не схожим на описаний. Напевно, я поводилася більш стримано. Наше спілкування було більш схоже на розмову прихожанина та священника, під час якої повчають різним там заповідям. Іноді мені було не все зрозуміло, але загалом я залишилася задоволеною

Повідомлення відредагував vivien - Четвер, 25.02.2016, 21:33
 
psycommunityДата: Четвер, 25.02.2016, 21:38 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
vivien, а якби Ви мали змогу щось змінити у тій вашій зустрічі з психологом, що би ви додали?
 
vivienДата: Четвер, 25.02.2016, 21:40 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я би додала простоти і природності
 
Психолог3239Дата: Понеділок, 04.04.2016, 13:59 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У кожного психолога повинен бути обов'язково свій психолог, щоб перш за все не було емоційного вигорання і професійної деформації. Зверталася за допомогою до колеги, дуже приємно, коли тебе можуть вислухати і, що не менш важливо, почути!!! Дуже легко спілкуватися з людиною, яка імпонує тобі, зосереджена на тобі, а не на побутових проблемах. На консультації у психолога було емоційно, розмова була відверта і без "масок". Мій психолог є людиною, який баче межу між комічним та трагічним, знає де потрібно дозволити плакати, а де і посміятись, лавірує в залежності від ситуації та мого стану. smile
 
NatasДата: Вівторок, 05.04.2016, 09:59 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота психолога сама не вдячна робота, тим більше коли людина цим займається 25 годин на добу
 
tonzДата: Вівторок, 05.04.2016, 10:30 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
для мене це актуальна тема. Я вважаю, що кожному психологу потрібен психолог
 
KETДата: Вівторок, 05.04.2016, 10:34 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю що спеціаліст -психолог потрібен кожній людині. Він завжlи вислухає і дасть кваліфіковану пораду. Але якщо такої людини,  чи можливості не має - достатньо вірного і надійного друга,  і все буде okey!
 
kib22Дата: Вівторок, 05.04.2016, 14:18 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Был опыт общения с психологом. Ниночка, ДНЗ 59 - СПАСИБО. это были настоящие консультации. Я же вроде тоже специалист, и методики эти знаю, а как дитя малое. Как только выключила коллегу - работа пошла как по маслу. ЕЕ подарок (змейка, которую я должна вешать, когда мне плохо) я храню до сих пор и использую ее по назначению. Да и мои близкие, как только видят гирлянду посреди лета - знают, что у меня не самые лучшие времена.
 
YulkaДата: Вівторок, 05.04.2016, 14:57 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
психологічну консультацію отримувала у методиста ЦППСР Пащенко О.І.  та доцента кафедри психології Шавровської Н.В. Результатами задоволена, спілкування відбулось на професійному рівні
 
natalykoval1983Дата: Вівторок, 05.04.2016, 20:01 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог, якого відвідую я (періодично) є професіоналом. Робота з нею є чіткою, структурованою і що найголовніше, ЕФЕКТИВНОЮ. З її допомогою мені вдалося позбавитися психосоматичних проявів та остаточно визначитися з професійним напрямком. А з приводу пересічних людей, то на мою думку вони, в переважній більшості, не готові звертатися за допомогою до психолога; у нашому суспільстві ще потрібно виховувати психологічну грамотність та культуру
 
LUSIДата: Вівторок, 05.04.2016, 21:27 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, психолог потрібен кожному, адже саме він допомагає людині розібратися з тяжкими, незрозумілими ситуаціями в своєму житті. Психолог допомагає підтримувати гармонію думок в собі. Хоч це напружена і тяжка робота, але з іншої сторони без такого спеціаліста було б складно нам тримати духовну рівновагу.
 
larisasavДата: Вівторок, 05.04.2016, 22:57 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до колеги-психолога з різних питань: у ході зустрічі була майстерно підведена до самостійного вирішення, була задоволена.
 
SonechkoДата: Середа, 06.04.2016, 07:52 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене не було досвіду спілкування з психологом, проте є деякі проблеми з якими б я звернулась до спеціаліста.
Я працюю практичним психологом в школі і так як в мене невеликий досвід роботи, то я б звернулась за супервізією до більш кваліфікованого спеціаліста
 
kykysaДата: Середа, 06.04.2016, 09:03 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто  я ще не зверталась до психолога, але вважаю що психологічна допомога та підтримка потрібна кожному, і я теж маю певні питання, з якими  я б звернулась до більш кваліфікованого спеціаліста. Психологу теж потрібен психолог.
 
Форум » Test category » Test forum » дебет-кредит (лікар, психолог, аудитор? не так вже й важливо)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: