Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Test category » Test forum » коли диплом – лише початок (ВУЗи готують академістів, але не практиків)
коли диплом – лише початок
ljuljal21Дата: Середа, 06.04.2016, 09:36 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я в якійсь мірі відношусь до таких "академічних" психологів. коли влаштувалась на роботу то у мене була величезна паніка, адже теорії куча, а як її практично застосувати "Чоловічий орган" його знає!" вибачте, що так брутально, але можливо деякі з наших викладачів прочитають і задумаються! принаймні мені б так хотілося!!!!!!!!!

Додано (06.04.2016, 09:36)
---------------------------------------------
дякую за статтю. є над чим задуматись!

 
ЛюсікДата: Середа, 06.04.2016, 09:50 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б зауважити, що дошкільникам потрібно мати велику практику і постійно вдосконалюватись. Якраз для практичних психологів в ДНЗ теоріі вдосталь, але потрібно ввесь час працювати індивідуально зкожним і підлаштовуватись під ситуацїі.
 
ninelyДата: Середа, 06.04.2016, 09:55 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, що потрібно вдосконалювати програми підготовки фахівців-психологів в частині формування практичних навичок консультування, психокорекційної та психотерапевтичної роботи. Але грунтовна теоретична підготовка є необхідною базою для роботи психолога. Далі, думаю, справа у мотивації саморозвитку. Хто хоче, той шукає можливості. А вони є. Про це говорили інші дописувачі.
 
Тетяна5605Дата: Середа, 06.04.2016, 14:35 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Навчальна програма  дає достатній багаж теоретичних знань, а от практичні навики приходять з набуттям досвіду.
 
ДмитрівнаДата: Середа, 06.04.2016, 17:16 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Лише в поєднанні теорії і практики та власного бажання знати і вміти людина відбудеться у професії.
 
natДата: Середа, 06.04.2016, 21:29 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Розвиватись і вдосконалюватись кожен може, обираючи цікавий йому напрямок, проблематику, методи і т.д.. проте, на мою думку, підготовка фахівців має відбуватися в рамках навчального закладу. Класична вузівська підготовка тут недостатня, адже сама спеціальність звучить "практична психологія" і перше слово "практична",а тому і підготовка має бути відповідною, іншою.
 
olenakov82Дата: Четвер, 07.04.2016, 05:08 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно ВУЗи випускають теоретиків, а не практиків. Проте, кому порібен для роботи практичний досвід, той навчається додатково на різноманітних тренінгах, конференціях, курсах...
 
ZataДата: П`ятниця, 08.04.2016, 06:08 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Освїта - це добре, а практика - ще краще
 
larisastepanovnaДата: П`ятниця, 08.04.2016, 07:33 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені освіта дала багато, але на практиці все дещо по-іншому
 
Олена6308Дата: Середа, 13.04.2016, 13:57 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, для практичного психолога теоретична освіта має велике значення, адже це база на яку потім будуть накладатись практичні навички. Саме таку теоретичну базу і початковий багаж практичних навичок і має сучасний випускник факультету психології. Але, якщо він хоче стати дійсно класним спеціалістом-практиком, то йому прийдеться вчитись цьому ще тривалий час після закінчення ВНЗ вкладаючи в свою освіту немалі кошти.
 
Алла8666Дата: П`ятниця, 17.02.2017, 22:07 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я  вважаю,  що  велике  бажання  студента,  (майбутнього  психолога)   розуміти  і    допомогти  в  поєднанні   із  знаннями,  набутими  у  ВУЗі  і  багажем  практичного  досвіду,  дасть  людині   можливість   стати  справжнім  психологом,  а  також  перелік  індивідуальних  рис,  де  не  останнє  місце  займає  любов  до  людей.
 
PerederIДата: Понеділок, 27.02.2017, 11:07 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарна стаття!Погоджуюсь з автором!!!
 
danusya83Дата: Вівторок, 05.12.2017, 21:17 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Як молодий спеціаліст скажу,що  в нашій країні,щоб були  практичні уміння і навички необхідно самому мати бажання розвиватись та самому йти на тренінги,курси,тощо. Держава на даний момент не зацікавлена у створенні кваліфікованих спеціалістів у даній сфері. Тому всі гарні психологи це особисто вмотивовані люди, які люблять професію та мають бажання чогось досягти, і аж ніяк не вмотивовані матеріально державою. Дана думка  відноситься до психологів на державній роботі. Це звичайно тільки моя думка, з якою ви (колеги) можете не погодитись.
 
VIKAДата: Субота, 25.05.2019, 19:25 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Отримання диплому спеціаліста - лише початок довгого шляху становлення фахівця. Наш викладач у вузі казав: "Дирку у голові дипломом не закриєш". Хочеш стати профі потрібно весь час удосконалюватись...працювати над собою...шукати додаткові джерела навчання...Теорії недостатньо...потрібна практика ...досвід роботи дуже важливий...особливо у нашій професії...VIKA biggrin
 
nashaxataДата: Субота, 25.05.2019, 19:50 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
З власного досвіду можу сказати, що старанно вчилася. Отримала гарний диплом, але коли дійшло діло до працевлаштування, то немаю досвіду. Як було сказано в відділі кадрів. і на мою думку потрібно, щоб було тренінгів на яких навчали б молодих спеціалістів.
 
Форум » Test category » Test forum » коли диплом – лише початок (ВУЗи готують академістів, але не практиків)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: