Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Вересень » 6 » роботу з особистісним потенціалом опановували на семінарі-практикумі працівники психологічної служби ПТНЗ і ВНЗ І-ІІ р.а.
10:03
роботу з особистісним потенціалом опановували на семінарі-практикумі працівники психологічної служби ПТНЗ і ВНЗ І-ІІ р.а.

6 вересня у стінах КНЗ ЧОІПОППЧОР пройшов обласний семінар-практикум для працівників психологічної служби ПТНЗ і ВНЗ І-ІІ р.а. на тему «Актуалізація особистісного потенціалу учнів та студентів». Організували та провели захід працівники обласного центру практичної психології і соціальної роботи. У роботі семінару взяли участь 29 осіб.

В рамках круглого столу було здійснено аналіз діяльності секції ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. обласного методичного об'єднання спеціалістів психологічної служби за 2015-2016 н.р. та планів на рік наступний.

На семінарі були розглянуті теоретичні та практичні аспекти таких питань як актуалізація особистісного потенціалу у якості запоруки життєвого успіху (Тетяна Артеменко, методист центру), особливості застосування програми виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. (Ірина Ворона, методист центру), формування особистісної компетентності шляхом використання відновних технік у навчальному закладі (Тетяна Войцях, завідувач центру), розвиток продуктивних особистісних настанов у груповій та індивідуальній роботі (Неля Каневська, практичний психолог ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей»).

В режимі групової супервізії обговорено утруднення в роботі психолога стосовно консультування осіб з проблемами самооцінки та самореалізації.

Учасники семінару визначилися і з професійними задачами, які потребують якнайшвидшого вирішення. Це, насамперед, потреба проходження навчання за діючими освітньо-профілактичними програмами різного спрямування, здобуття навичок організації роботи соціально-психологічних театрів у навчальних закладах, оформлення документації у відповідності до нових вимог, організація наставницької підтримки діяльності фахівців.

Фотозвіт дивись тут: http://psycenter.at.ua/photo/seminari/seminar_2016_09_06_aktualizacija_osobistisnogo_resursu_ptnz_vnz_i_ii_r_a/29

Більше інформації: http://oipopp.ed-sp.net/node/18180

Подія у ФейсБук: https://www.facebook.com/groups/817697061673636/permalink/946728728770468/

Т.Артеменко, методист ОЦППСР

Переглядів: 473 | Додав: psycommunity | Теги: особистісний_потенціал, ВНЗ_І-ІІ_р.а., працівники_психологічної_служби, Семінар, птнз, Неля_Каневська, супервізія, Тетяна_Артеменко, Ірина_Ворона | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]