Вітаю Вас, Гість
Головна » Дошка оголошень » навчання » навчання

У категорії оголошень: 4
Показано оголошень: 1-4


Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Шановні колеги! ВГО «НТІ «Інститут соціальної політики» проводить всеукраїнський навчальний семінар для батьків та фахівців.

Тема: «Диференційна діагностика важких мовленнєвих порушень у дітей раннього та дошкільного віку» (ІІ частина).

Терміни: 18 березня 2016 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Мельникова, 81/2 (велика конференц-зала).

Реєстраційний внесок: 100 грн. (оплата готівкою та безготівково).

(Участь у заході без попередньої реєстрації - 120 грн.).

Реквізити для оплати безготівково надаються за запитом.

Програма заходу буде надіслана пізніше.

Надсилаємо наше  інформаційне повідомлення та чекаємо на заявки  за наведеною у повідомленні формою про Вашу участь та участь представників Вашої організації/закладу на електронну адресу vgoisp@ukr.net (тема «Семінар 18.03.2016»).

Прохання надати заявки – до 16 березня 2016 року (до 14:00).

Будемо вдячні, якщо інформацію про захід Ви надасте іншим колегам. 

Контакти з питань щодо участі у семінарі: Світлана Миколаївна Задунайська (044) 499-36-65, (067) 549-44-70 (телефонуйте або пишіть СМС - з Вами обов`язково зв`яжуться; також пишіть на адресу vgoisp@ukr.net). З повагою керівництво ВГО "НТІ "Інститут соціальної політики" т/ф (044) 499-36-65.

навчання | Переглядів: 642 | Дата: 05.03.2016 | Коментарі (0)

Шановні колеги та колежанки!

В м. Черкаси в Новому році розпочинається довгоочікуваний проект із схема-терапії як один із інтегративних напрямків КПТ (опис курсу нижче).

Курс складається з 3-х модулів. Перший відбудеться 27-28 лютого, другий - 26-27 березня, третій - 16-17 квітня. Сертифікати будуть видаваться по закінченню курсу.

Кількість учасників обмежена, запис за телефонами: 097 505 16 99, 093 798 29 10 (Наталія)

Вартість одного модуля - 750 грн. до 20 лютого, далі і на день проведення семінару - 850 грн. Ведучий тренер: схематерапевт Валентина Варфоломеєва.

Навчальна програма зі схема-терапії (базовий курс)

Схема-терапія відноситься до третьої хвилі КПТ (когнітивно-поведінкова терапія). Вона розроблена для роботи з глибинними негативними схемами, тобто глибинними переконаннями, віруваннями.

Схема - терапія являє собою новий, інтегративний вид психотерапії, що суміщає в собі теорію і техніки існуючих видів терапії, включаючи когнітивно-біхевіоральную терапію, психоаналітичну теорію об'єктних відносин, теорію прихильності і гештальт-терапію.

 Основними теоретичними концепціями схема – терапії є ранні неадаптивні схеми (або просто «схеми»), стилі долаючої поведінки (копінг стратегії), режими і базові емоційні потреби.

Що таке схеми

Схема - це досить стійка стабільна негативна форма поведінки, яка формується в дитинстві або підлітковому віці і розвивається протягом усього життя людини. Люди оцінюють навколишній світ за допомогою таких схем.

Схеми - це важливі переконання і враження про себе самого і навколишній світ, які сприймаються індивідом як належне. Вони дуже міцні і стійкі до змін.

Мета схема - терапії - допомогти пацієнтам в досягненні задоволення своїх глибинних емоційних потреб. Основні кроки до досягнення цієї мети включають навчання пацієнтів:

• Припиненню використання неадаптивних стилів долаючої поведінки і моделей поведінки, що блокують контакт з почуттями

• Вилікування схем і вразливих моделей поведінки шляхом задоволення потреб, що існують усередині і поза терапевтичними відносинами

• Встановлення розумних меж бурхливих, імпульсивних або гіперкомпенсуючих схем і режимів

• Боротьбі з самокаральними, зайве критичними або вимогливими схемами і режимами

• Побудова здорових схем і режимів.

ПРОГРАМА

I. Негативний досвід дитинства як джерело формування дисфункціональних схем. А саме, схеми зі сфери:

1. Втрати зв'язку і відкидання

2. Обмеженої автономії і здатності досягати успіху / реалізовувати себе

3. Порушення кордонів

4. Спрямованості на інших

5. Надмірної пильності і інгібіції

II. Концепція частин:

1. Дисфункціональні дитячі частини

2. Дисфункціональні батьківські частини

3. Дисфункціональні коупінг-частини

III. Схемні опитувальники Янга

IV. Терапевтичні втручання

V. Схема-терапія подружніх пар

Знання схема-терапії може бути дуже корисним для власного життя: розуміння себе, своїх рідних, кращого батьківства та материнства, кращого розуміння людей і вміння будувати здорові відносини.

Базовий курс розрахований на 48 академічних годин (3 модулі по 16 ч.).

Кількість осіб в групі обмежена (14-16 осіб).

навчання | Переглядів: 1026 | Дата: 20.01.2016 | Коментарі (0)

анкета попередньої реєстрації психологів та психотерапевтів, готових працювати з учасниками АТО та членами їх родин (перейдіть за посиланням та заповніть):

https://docs.google.com/forms/d/1qC1kTMLBYw7LJPVqSQAIHaG0lv8G-DPLUKv9_MmYGhA/viewform?fbzx=-2613017942362295300

(«Дану анкету розроблено ГО "Товариство ветеранів АТО", організація несе відповідальність за безпеку Ваших персональних даних. Заповнюючи анкету, Ви даєте згоду на використання наданої Вами інформації для задекларованих цілей. Основною метою даного анкетування є формування бази даних фахівців, готових заключити угоду для роботи з учасниками АТО в рамках державної або грантової програми (про формат та умови роботи Вас буде окремо проінформовано). Ця ж база буде використовуватись для розсилки пропозицій взяти участь в тренінгах та інших формах навчання, підвищення кваліфікації»)

Контакти по анкеті: olenavostrova@gmail.com Олена Вострова, адміністратор напрямку "Реабілітація", Товариство ветеранів АТО, тел.: 050 774 69 81, 068 959 17 78

навчання | Переглядів: 515 | Дата: 02.01.2016 | Коментарі (0)

листом від 29.12.2015 № 412/01-17 обласний центр практичної психології і соціальної роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» психологічну спільноту було проінформовано, що Міністерство соціальної політики України спільно з організацією НАТО планує у 2016 році проведення триденних тренінгів для тренерів з метою організації навчання українських психологів з психологічної реабілітації військовослужбовців. Проведення навчання планується у містах Київ, Одеса, Львів, Житомир, Дніпропетровськ із залученням іноземних фахівців. Графік проведення таких тренінгів буде доведено Міністерством соцполітики додатково. На виконання розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації автори листа просять визначитись з кількістю практичних психологів, яким необхідно пройти зазначений тренінг, та подати списки кандидатур до 05 січня 2016 року (включно) на електронну адресу ОЦППСР psycenter@ukr.net (з приміткою у темі листа «навчання_психологічна реабілітація») за формою, що додається (додаток 1)

 

Додаток 1 до листа КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» від 29.12.2015 № 412/01-17 Інформація про кандидатуру учасника(ів) навчального триденного тренінгу для тренерів у 2016 року з питань психологічної реабілітації військовослужбовців

№ з/п ПІП (повністю)

Район/місто

Повна назва навчального закладу/установи

Посада Контактний тел. та e-mail учасника

Виконавець: ПІБ (повністю), посада, контактний телефон

навчання | Переглядів: 599 | Дата: 02.01.2016 | Коментарі (0)