Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Test category » Test forum » Імідж психолога (опитування для нас і про нас)
Імідж психолога
ИринаДата: Понеділок, 24.03.2014, 20:26 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я психолог Черкаської спеціалізованої школи №33. Інколи потрібно зробити один крок назад, а потім два уперед.,тому професію вибрала свідомо.Робота з людьми приносить мені задоволення.Подобається пізнавати себе та інших,  рухатися  уперед,, подобається відчувати втому від успішно завершеної справи. Люблю дітей і в спілкуванні з ними відчуваю себе молодою. Прагну бачити людей щасливими, досягти гармоніі самій  і навкруги бачити людей, які її досягли. Свої ресурси поповнюю завдяки своїй сім"ї спілкуванню з природою та позитивному мисленню.
 
OksanaSenenkoДата: Понеділок, 24.03.2014, 21:31 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я працюю психологом в Іркліївській загальноосвітній школі І -ІІІ ступенів.  Свою професію вважаю цікавою і потрібною, тому, напевне, і вибрала її. В моїй школі навчається  220 цікавих, допитливих, творчих  учнів. Працюю у творчому й досвідченому педагогічному колективі, від якого отримую підтримку та розуміння. Дуже люблю свою школу, тут я колись навчалася й сама. Вважаю, що головне у роботі психолога - це постійний контакт з учнями, педколективом  та батьками. Дуже люблю спілкуватися з дітьми, радію, коли надаю допомогу дітям і бачу реальні результати. 
    Мій  ресурс - це моя сім'я, спілкування з друзями, хороші стосунки з колегами та учнями.
 
DavydenkoДата: Понеділок, 24.03.2014, 22:38 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене звати Любов, я практичний психолог ЗОШ I-III  ступенів №6 м. Золотоноша. Мені подобається працювати з дітьми, допомагати людям, підтримувати словом, занурюватися у внутрішній світ, пізнавати щось нове... До початку моєї роботи на цій посаді працювала прекрасний спеціаліст в галузі психології, я й до цих пір підтримую спілкуванння з нею та й загалом з усіма психологами нашого міста. На роботу йду з оптимізмом(майже завжди :)), бо колеги й учні сприймають мене  з позитивом!  /а як же ж інакше/. Відпочити після роботи допомагають спостереження за зеленим попугаєм smile  та рибкою в акваріумі bye . Динаміку в моє життя приносять регулярні заняття танцями. Професійний рівень підвищую шляхом вивчення необхідної літератури та спілкування з колегами.
 
СашаДата: Середа, 26.03.2014, 19:40 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене звуть Олександра. Я працюю практичним психологом в Телепинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. В нашій школі навчаються 140 дітей різних категорій. Мені подобається моя професія, бо я завжди можу допомагати дітям в різних ситуаціях.
Справжній психолог -це людина, випромінююча позитив, мудрість і врівноваженість. Головне призначення психолога в школі - відслідковувати, супроводжувати розвиток дітей.
 
ВаляДата: Середа, 26.03.2014, 21:15 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене звати Валентина, я працюю практичним психологом смт.Каеринопіль, Черкаської області. Я вважаю, що психолог повинен відкрито говорити про себе, свої почуття і
труднощі. Вміння слухати інших. Оволодівати методами входження в
глибинні сфери психіки через релаксацію, зосередження, медитацію,
навчитися безумовного прийняття себе.
 
людаДата: Четвер, 03.04.2014, 23:17 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я Люда. Працюю практичним психологом у НВК .Посада вибрала мене сама але мені подобається працювати з дітьми, обираю групову форму роботи.  У навчальному закладі навчаються діти різних категорій. Учасники навчально-виховного процесу ставляться до мене позитивно.
 
shpion_3xДата: Вівторок, 08.04.2014, 09:06 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Я, Поліщук Віра Володимирівна, працюю практичним психологом у ДНЗ "Мокрокалигірський професійний аграрний ліцей". В навчальному закладі працює 66 осіб з них педагогічних працівників - 30. Учнівський контингент налічує 197 осіб. Переважно - діти з сільської місцевості. Робота цікава, тому що люблюпрацювати з дітьми. Учні та колеги ставляться до мене позитивно.
 
allaДата: Вівторок, 08.04.2014, 09:53 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, я працюю практичним психологом у ДНЗ "ПТУ №2, м.Ватутіне".Я дуже задоволена своєю посадою,так як це дає мені можливість більше пізнавати внутрішній світ дітей, по можливості допомагати . Учні та колеги ставляться до мене позитивно.
 
psycommunityДата: Вівторок, 08.04.2014, 10:11 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата shpion_3x ()
Я, Поліщук Віра Володимирівна, працюю практичним психологом у ДНЗ "Мокрокалигірський професійний аграрний ліцей".
Приємно бачити Вас на нашому зібранні. Поділіться, по-можливості, Вашим досвідом практики за нинішньої ситуації суспільної кризи. Що для Вас є ресурсом?
 
psycommunityДата: Вівторок, 08.04.2014, 10:22 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, шановні колеги. Ми раді вітати на нашому Інтернет-семінарі Людмилу Коваль з Лисянки, Віру Поліщук з Мокрокалигірського аграрного ліцею, Аллу Логвиненко з ПТУ №2 м.Ватутіне. Приємно бачити Вас на нашому зібранні. Поділіться, по-можливості, Вашим досвідом професійної практики за нинішньої ситуації суспільної кризи. Що для Вас є ресурсом? Чи потребуєте ви фахової підтримки для вирішення окремих ситуацій з практики? Нагадуємо, що основне обговорення проходить за темою "Школа професійної майстерності. Заняття 3, 2014". Для цього перейдіть за лінком http://psycenter.at.ua/forum/2-4-1 школа професійної майстерності
 
ІннаДата: Вівторок, 08.04.2014, 13:37 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я працюю на посаді  практичного психолога Тальнівської загальноосвітньої  санаторної школи -інтернату  з  2010р.
Обрала я цю професію  через бажання краще розуміти себе та інших.Від своєї роботи я отримую задоволення,оскільки маю можливість спілкуватися з дітьми нашої школи , батьками та педагогами.
Мої ресурси, це напевно -моя родина, моя праця, спілкування з дітьми та дорослими.
Загалом, я відчуваю позитив від результатів своєї роботи і підтримку  з боку педагогічного колективу.





 
МаріаннаДата: Вівторок, 08.04.2014, 13:44 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я практичний психолог Уманського прфесійного аграрного ліцею. В теперішній час молодь має багато негативної інформації, яка спонукає їх до помилкових вчинків, або ж до невиправних помилок.Через те, я і обрала цю професію, щоб по можливості допомогти їм правильно зорієнтуватися в цьому житті,щоб не припускатись цих помилок - помилок,які можуть залишити свій слід на все життя.
 
NadiДата: Вівторок, 08.04.2014, 14:04 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, Забара Надія, практичний психолог Рогівської ЗОШ I-III ступенів. Як на мене, професія психолога - творча і дуже цікава, вона потребує постійного розвитку та вдосконалення. Для мене, безсумнівно, плюсом моєї  професії є постійний пошук, прагнення до духовного розвитку, зростання, наповнення. Я обожнюю свою роботу, тому і обрала для себе таку професію.
В нашій школі навчаються чудові діти, з різних категорійних сімей.
Моїм ресурсом є інтернет-сайти по психології, спілкування з досвідченими психологами, обмін досвідом, і звичайно ж діти, спілкування з ними.
 
Lesik--Дата: Середа, 09.04.2014, 12:18 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Практичий психолог. 2. Тоді коли я обирала професію, думала що зможу лікувати людину. 3. Учні професійно-технічного училища. 4. Робітники, пенсіонери, підприємці, учні, працівники освіти мА медицини. 5. – 6. Заступник директора з НВих Р, учні, деякі викладачі. 7. Лінійка, відкриті виховні заходи, педради; місцева газета та телеканал. 8. Релігія, самоосвіта (мови, програмування...), друзі, позаробоча діяльність. 1.

Повідомлення відредагував Lesik-- - Середа, 09.04.2014, 12:19
 
irmaДата: Середа, 09.04.2014, 16:04 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, практичний психолог Шевченківського НВК, Звенигородського  району. 
Працювати психологом, я вирішила,коли навчалася в школі. У нашому НВК  працює багато вчителів, та учнів з різних сіл та сімей. До мене психологом працювала  Кулик Людмила Анатолівна, яка віддала цій професії 10 років, зараз вона вчитель початкових класів і є моїм наставником. В школі мене прийняли добре, я товаришую з педагогами, учні довіряють. Я ще зовсім молодий спеціаліст, тому мені не вистачає досвіду  і тому виникають деякі труднощі,але я звертаюся до своїх колег -психологів, переймаю їхній досвід роботи, користуюся літературою та Інтернетом. Я вірю, що в своїй роботі я досягну успіхів.
 
Форум » Test category » Test forum » Імідж психолога (опитування для нас і про нас)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: