Вітаю Вас, Гість
Головна » 2010 » Лютий » 4 » ОСТАННІ СЕМІНАРИ
13:59
ОСТАННІ СЕМІНАРИ
19.01.10. Пройшов семінар по етиці психолога-консультанта. Чи етично професійно свідомому колезі закласти свого товариша по цеху, якщо той, боронь боже, викинув якийсь непрофесійний трюк? І до кого бігти закладати? Виявляється, що закладати некрасиво. І навіть діти про це звідкись знають. Особливо некрасиво ”стукати” при цьому у двері працедавця. А от пошепки на вухо збурювачу вашої професійної совісті - це можна. Аж поки товариш не зрозуміє. Не зрозумів - повтори ще раз. Або удвох з кимось - кількість іноді допомагає. Крайній випадок - етична комісія. Але по секрету від усього світу. Реноме професії має бути збережено.
26.01.10. Семінар по розвитку житєвих навичок вихованців шкіл-інтернатів (в контексті тренінгових методик). Пішли по схемі "навички складання тренінгу - навички наповнення частин тематичного тренінгу змістом - озвучка результатів командної роботи - отримання на руки роздаткового матеріалу з готовим тренінгом, заздалегідь розробленим (для порівняння, утвердження у власному баченні/доповненні до власного бачення”. Формат роботи - тренінг у тренінгу. На виході отримали мотивацію "хочу і далі це робити”, "хочу робити це сам”, "хочу об’єднатися з іншими і робити те-то і те-то”. Позитивний аспект - психолог і соціальний педагог можуть робити щось разом, принаймні, спільний тренінг, і вже уявляють, як це робити.
Переглядів: 778 | Додав: psycommunity | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
1 psycommunity   [Матеріал]
Цікаво.

2 Софія   [Матеріал]
добре коли люди обєднуються для досягнення спільної мети!

3 Таня   [Матеріал]
семінари по етеці повині проводитись не тільки для психологів ,але й для інших фахівців)

4 сергій   [Матеріал]
працівники повині допомагати один одному, давати дружні поради фахові іа зауваження робити прямо , а не поза очі.)))

5 таня   [Матеріал]
семінар на таку тему корисно і доречно проводити з багатьма категоріями фахівців......ця тема важлива і актуальна.

6 psycommunity   [Матеріал]
...от тільки етика у всіх різна - залежно від специфіки діяльності.І навіть від сформованості тієї чи іншої суспільної інституції.Європейська етика консультанта так само відрізняється в ряді позицій від нашого Етичного кодексу психолога. Є чутливі місця,які стосуються, я б сказала, особистісних свобод, і Європа, зокрема, Великобританія,пішла у цьому далі...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]