Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 13 » тренінг №6 Благодійного фонду журналу «Единственная»
10:49
тренінг №6 Благодійного фонду журналу «Единственная»

12 і 13 грудня 2016 року в інституті відбулася п'ята сесія (шостий за рахунком тренінг) Благодійного фонду «Единственная». Це продовження проекту «Підвищення кваліфікації психологів і соціальних педагогів, які працюють з дітьми, що переживають травму» на Черкащині. До тренінгової роботи вже вкотре були запрошені спеціалісти закладів інтернатного типу та навчально-реабілітаційних центрів. Також заняття відвідали працівники інституту. Тема стосувалася сексуального розвитку дітей, а саме патології та норми. Жвавою була робота при обговоренні кейсів, розігруванні діалогів та складанні словника потенційних клієнтів у межах теми. Працюючи у групах, учасники опанували практики щодо зміни поведінки дитини та методи допомоги особам, які пережили сексуальне насильство. Актуальними для навчання у темі залишаються запити на інтервізію, супервізію та консультативну підтримку фахівців. Орієнтовно планується ще одна тема фонду (у лютому) і остання – інтервізійна – тема (квітень). Для домашнього завдання очікуються стандартизовані форми для звіту, які мають бути заповнені та надіслані організаторам.

Фото у ФБ: https://www.facebook.com/groups/817697061673636/permalink/1039578616152145/ (щоб Ви могли переглядати матеріали групи, подайте заявку на приєднання)

#проект #БФ_Единственная #тренінг #навчання #підвищення_кваліфікації #КНЗ_Черкаський_ОІПОППЧОР #Черкаський_ОЦППСР

Підготувала Т.Артеменко

Переглядів: 469 | Додав: psycommunity | Теги: підвищення_кваліфікації, Навчання, тренінг, Черкаський_ОЦППСР, БФ_Единственная, проект, КНЗ_Черкаський_ОІПОППЧОР | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]