Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Лютий » 10

Нагадуємо про єдиний методичний день для практичних психологів та соціальних педагогів. Він запланований на кожен третій вівторок місяця. Чекаємо ваших тематичних заявок. Їх можна залишити у коментарях або надіслати на поштову скриньку центру. А можна зібратися на Збори і влаштувати різноголосся (зробіть потрібний перехід). Лист викачати зі сторінки Документи.

Переглядів: 472 | Додав: psycommunity | Дата: 10.02.2012 | Коментарі (0)

24.01.12 пройшов семінар для методистів та директорів центрів практичної психології і соціальної роботи.  Тема: «Система ефективної роботи та самоменеджменту керівника психологічної служби». Учасників – 29 осіб. На семінарі розглядалися питання виконання плану дій щодо реалізації Концепції розвитку психологічної служби системи освіти України у Черкаській області на період до 2012 року (за період 2008-2011 рр), а також нові підходи до річного планування роботи методистів з психологічної служби. Проводилися консультації щодо нових поправок до атестаційного Положення педагогічних працівників та порядку збору кадрових даних для підготовки статистичної звітності на період до 1 липня 2012 р.
Переходьте за посиланням http://psycenter.at.ua/load у Документи та знайомтеся з інформацією про збірник діагностичних матеріалів, Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників зі змінами від 10.01.12, запитами УНМЦППСР та відповідями МОНМСУ про ставки спеціалістів служби у НВК та НВО, зміни в атестації та викладання психології в 11 кл. профільної школи (щодо психології, то відповіді на запит не отримано).
Переглядів: 550 | Додав: psycommunity | Дата: 10.02.2012 | Коментарі (0)