Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 21 » психологічний калейдоскоп у місті Ватутіне
16:57
психологічний калейдоскоп у місті Ватутіне

У формі психологічного калейдоскопу 21 лютого 2017 року відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання керівників психологічних служб районів, міст, об’єднаних територіальних громад Черкаської області. Участь у ньому взяло 40 осіб. Учасників гостинно приймала Ватутінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Ф.Ватутіна.

Довірливу та привітну атмосферу створили для учасників господарі заходу – директор та працівники школи, очільник відділу освіти, спеціалісти психологічної служби міста.

Працівники навчально-методичного центру практичної психології і соціальної роботи методичного кабінету відділу освіти Ватутінської міської ради представили для учасників оригінальну та насичену програму роботи, яка включала техніки та методи роботи спеціаліста психологічної служби. Майстер-класи та динамічний квест допомогли учасникам заходу краще пізнати практичні аспекти застосування психокорекційних методик в роботі з учасниками навчально-виховного процесу, зокрема, з тими, які переживають психотравмуючі події.

Оксана Михайленко презентувала роботу з метафоричними асоціативними картками.

Випробувати сенсомоторні техніки в роботі з дошкільниками допомогла Валентина Пустільнік.

Світлана Насікан провела колег захопливими стежками арттерапії.

Про травматичний досвід як про джерело ресурсу розповіла Ольга Перепада.

Разом з Галиною Парандій учасники ознайомилися з корекційними можливостями анімації та навіть створили власний мультфільм.

Пройти таємничими лабіринтами квесту під назвою «Візит до мінотавра» та отримати перемогу допомогли Тетяна Бондаренко та команда соціальних педагогів навчальних закладів.

В рамках заходу працювала творча група керівників психологічних служб під керівництвом Тетяни Войцях, завідувача обласного центру практичної психології і соціальної роботи. Учасники обговорили сучасні виклики та актуальні напрями організації неперервного розвитку професійної компетентності спеціалістів психологічної служби в умовах змін в системі освіти.

Завершилася робота обміном яскравим враженнями, теплими подяками організаторам та обговоренням планів на майбутнє.

Також дивись у ФейсБук: https://www.facebook.com/groups/817697061673636/permalink/1095165110593495/

https://www.facebook.com/olga.perepada/posts/1429587400418848

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1761703970825700&id=100009583419751&pnref=story

на сайті інституту http://oipopp.ed-sp.net/node/19729

та фото на цьому ж сайті на сторінці «Фотоальбоми»

Підготувала Т.Артеменко

Переглядів: 508 | Додав: psycommunity | Теги: психокорекція, Семінар, сенсомоторика, Ватутіне, методичне_об_єднання, тренінг, мак, психологічна_служба, травма, наші_люди | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]