Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Січень » 11 » Знайомимося – професійний стандарт „Практичний психолог закладу освіти”
14:00
Знайомимося – професійний стандарт „Практичний психолог закладу освіти”

Однією з останніх подій у житті психологічної спільноти стало створення професійного стандарту за професією „Практичний психолог закладу освіти”.

Міністерство освіти і науки України наголошує, що вказаний «професійний стандарт є інструментом для: систематизації вмінь і навичок (створення посадових інструкцій); підготовки молодих фахівців; само- та оцінювання діяльності практичного психолога; підвищення кваліфікації та професійного розвитку». МОНУ рекомендує в першу чергу використовувати професійний стандарт «для створення освітніх програм закладами вищої освіти та для підвищення кваліфікації практичних психологів».

Разом з тим, власне, сам Стандарт містить значно більше позицій, зокрема це оновлені вимоги допуску до роботи, зміна назви та коду економічної діяльності згідно з Національним класифікатором України ДК 009:2010 „Класифікація видів економічної діяльності”, тощо.

Розглянемо зміст Стандарту більш детально. (див.: http://psycenter.at.ua/blog/artemenko_t_znajomimosja_profesijnij_standart_praktichnij_psikholog_zakladu_osviti/2021-01-11-35 )

Переглядів: 168 | Додав: psycommunity | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]